Reklama

Ostatnie wpisy

Wypadek na krajowej 10 w Sadkach. Na miejscu śmigłowiec LPR

W poniedziałek, 29 kwietnia przed godziną 13.00 na drodze krajowej nr 10 w Sadkach doszło do zdarzenia z udziałem kilku aut. Poszkodowana została jedna osoba.

Na miejscu obecne są służby: straż pożarna, policja i zespół ratownictwa medycznego. Lądował także śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który zabrał poszkodowaną w zdarzeniu osobę do szpitala.

– W chwili obecnej droga jest całkowicie zablokowana. Następnie wprowadzony zostanie ruch wahadłowy – poinformowała st. post. Wiesława Ambrozik, p.o. oficera prasowego KPP w Nakle.

Wstępne ustalenia policji:

– Jak wynika z wstępnych ustaleń policji, dzisiaj o godz. 12.40 w Sadkach na ulicy Tomyślaka, 37-letni kierujący seatem toledo, w wyniku niedostosowania prędkości do warunków ruchu najechał na tył pojazdu marki Ford Focus, który w wyniku uderzenia najechał na tył poprzedzającego go seata, a ten na tył forda. 37-latek był trzeźwy – poinformowała st. post. Wiesława Ambrozik, p.o. oficera prasowego KPP w Nakle. – W wyniku zdarzenia 24-letnia kierująca fordem focusem z obrażeniami ciała została przetransportowana do szpitala Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym. Podróżujący z nią 28-letni pasażer, także wymagał hospitalizacji – dodała. Okoliczności zdarzenia wyjaśniają mroteccy mundurowi.

źródło: powiat24.pl

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony