Reklama

Ostatnie wpisy

Pożar auta po uderzeniu. Jedna osoba poszkodowana

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło dzisiejszej nocy na odcinku drogi Paterek-Kcynia. Samochód osobowy uderzył w drzewo, wpadł do rowu i zapalił się.

Straż pożarna została wezwana do pożaru auta około godziny 2.40. W działaniach brał udział jeden zastęp z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej z Nakła.

– Po przybyciu na miejsce zastano palący się samochód osobowy. Kierująca zdołała opuścić pojazd o własnych siłach. Osobie poszkodowanej została udzielona pierwsza pomoc przedmedyczna, a następnie przekazano ją zespołowi ratownictwa medycznego – poinformował st. kpt. Bartosz Walkowiak, oficer prasowy Komendanta Powiatowego PSP w Nakle. Na miejscu czynności prowadzili policjanci, którzy ustalają okoliczności tego zdarzenia.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że do zdarzenia przyczyniła się sarna, która wbiegła na jezdnię wprost pod nadjeżdżający samochód.

źródło: powiat24.pl

0 0 głosuj
Ocena artykułu
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subscribe
Powiadom o

Warning: Attempt to read property "ID" on bool in /home/server825871/ftp/migracja/wiecbork112.xaa.pl/public_html/wp-content/plugins/pie-register/pie-register.php on line 8081
guest
0 komentarzy
Wbudowane opinie
Zobacz wszystkie komentarze
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony

0
Chętnie poznam Twoje przemyślenia, proszę o komentarz.x