Reklama

Ostatnie wpisy

Zmiana Komendanta Powiatowego Policji w Sępólnie Krajeńskim

Dzisiejsza uroczysta zbiórka w sali konferencyjnej Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy, której powodem były ważne zmiany kadrowe w kierownictwie kujawsko-pomorskiej Policji, zgromadziła wielu policjantów i pracowników Policji.

Z dniem 15.05.2024 r. obowiązki na stanowisku Pierwszego Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy powierzono inspektorowi Marcinowi Woźniakowi, dotychczasowemu Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy nadzorującemu pion logistyki.

Komendant Wojewódzki Policji w Bydgoszczy podjął również decyzje dotyczące zmian kadrowych w kilku komendach miejskich i powiatowych naszego województwa.

Zmiany kadrowe na stanowisku komendanta Powiatowego Policji w Sępólnie Krajeńskim

Inspektor Paweł Zawada nie jest już komendantem powiatowym policji w Sępólnie Krajeńskim. Po ośmiu latach zamieni się miejscem z szefem policji w Tucholi – nadkomisarzem Marcinem Szulczykiem.

Kilka słów o nowym Komendancie Policji

nadkom. Marcin Szulczyk służbę w Policji pełni od 2003 roku. Jest absolwentem Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie oraz Uniwersytetu im. Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Służył głównie w pionie prewencji. Przechodząc kolejne szczeble kariery zdobywał doświadczenie na stanowiskach wykonawczych, a następnie kierowniczych. 

Przebieg służby na stanowiskach kierowniczych:

  • Zastępca Naczelnika Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego KPP w Tucholi
  • I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Tucholi
  • Od 29.05.2023r. Komendant Powiatowy Policji w Tucholi

Otrzymane odznaczenia państwowe i resortowe:

  • Srebrny Medal za Długoletnią Służbę
  • Srebrna oraz Brązowa Odznaka “Zasłużony Policjant”

Z dniem 17 maja obowiązki komendanta przejmie nadkom. Marcin Szulczyk

 

3 4 głosuj
Ocena artykułu
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subscribe
Powiadom o

Warning: Attempt to read property "ID" on bool in /home/server825871/ftp/migracja/wiecbork112.xaa.pl/public_html/wp-content/plugins/pie-register/pie-register.php on line 8081
guest
0 komentarzy
Wbudowane opinie
Zobacz wszystkie komentarze
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony

0
Chętnie poznam Twoje przemyślenia, proszę o komentarz.x