Reklama

Ostatnie wpisy

Uderzyła w sarnę, następnie w drzewo. Auto stanęło w ogniu.

Aspirant sztabowy Rafał Makowczyński – Zastępca Naczelnika Wydziału Kryminalnego KPP w Nakle, słysząc huk i wołanie o pomoc bez chwili wahania ruszył w kierunku, skąd usłyszał odgłosy. Będąc jako pierwszy na miejscu zdarzenia, natychmiast zaczął udzielać pomocy poszkodowanej kobiecie, która po tym, jak uderzyła w sarnę, zakończyła jazdę ostatecznie na drzewie. Jak się okazało, miała prawie promil alkoholu w organizmie.

W nocy (14.05.24), przed 3.00, aspirant sztabowy  Rafał Makowczyński – Zastępca Naczelnika Wydziału Kryminalnego KPP w Nakle, będąc już po służbie w domu, usłyszał głośny huk, a gdy wybiegł na zewnątrz wołanie o pomoc. Natychmiast wezwał służby ratunkowe, a sam ruszył w kierunku skąd dobiegał głos. Po przejechaniu kilkunastu metrów zauważył słup ognia.

Jak się później okazało, 20–letnia mieszkanka gminy Kcynia, jadąca seatem toledo z Nakła w kierunku Kcyni, uderzyła w przebiegającą przez jezdnię sarnę. W wyniku czego straciła panowanie nad pojazdem, zjechała z drogi, a następnie nasypu. Kiedy uderzyła w drzewo, pojazd stanął w płomieniach i całkowicie spłonął.

Policjant natychmiast zaczął udzielać pomocy kobiecie, która o własnych siłach wydostała się z pojazdu i do czasu przybycia ratowników czuwał nad jej stanem zdrowia. Sprawdził też, czy w pojeździe nie znajdują się inne osoby.

Przybyli na miejsce zaalarmowani o zdarzeniu policjanci w służbie, sprawdzili stan trzeźwości kobiety. Kontrola wykazała w jej organizmie prawie promil alkoholu. 20-latka została przetransportowana do szpitala. Czynności w sprawie prowadzą nakielscy policjanci.

źródło: KPP Nakło

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony