Reklama

Ostatnie wpisy

Zderzenie dwóch samochodów ciężarowych na krajowej 10

W poniedziałek, 13 maja 2024 roku około godz. 19:30 na Stanowisko Kierowania Komendy Powiatowej PSP w Nakle nad Notecią wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na skrzyżowaniu ul. Karnowskiej z drogą krajową nr 10 w Nakle nad Notecią.

Na czerwonym świetle zatrzymał się samochód ciężarowy marki DAF, a jadący za nim samochód ciężarowy marki MAN nie zdążył wyhamować i najechał na tył poprzedzającego go wspomnianego samochodu ciężarowego. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Strażacy musieli zneutralizować z jezdni przy użyciu sorbentu rozlane płynny samochodowe. Kierujący pojazdami byli trzeźwi. Na czas prowadzonych działań droga na tym odcinku była całkowicie zablokowana, a następnie wprowadzono ruch wahadłowy do czasu usunięcia z jezdni pojazdów ciężarowych.

W działaniach ratowniczych udział brali strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 1 w Nakle nad Notecią, OSP Nakło oraz Policja.

źródło: powiat24.pl

0 0 głosuj
Ocena artykułu
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subscribe
Powiadom o

Warning: Attempt to read property "ID" on bool in /home/server825871/ftp/migracja/wiecbork112.xaa.pl/public_html/wp-content/plugins/pie-register/pie-register.php on line 8081
guest
0 komentarzy
Wbudowane opinie
Zobacz wszystkie komentarze
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony

0
Chętnie poznam Twoje przemyślenia, proszę o komentarz.x