Reklama

Ostatnie wpisy

Sypniewo: Pożar budynku PKP. Jedna osoba poszkodowana

Pożar budynku w Sypniewie. Jedna osoba poszkodowana.

To główne założenia ćwiczeń, które odbyły się wczoraj na opuszczonym budynku po byłej stacji PKP w Sypniewie. Dnia 14 maja druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Sypniewie uczestniczyli w ćwiczeniach organizowanych przez naczelnika jednostki. Według scenariusza, jednostka otrzymały zgłoszenie o mężczyźnie, który podczas prac naprawy dachu spadł i zawisł na drzewie. Narzędzia, które używał do naprawy dachu zaprószyły ogień na konstrukcji dachowej. Druhowie musieli jednocześnie podjąć działania gaśnicze, jak i udzielić pierwszej pomocy osobie poszkodowanej. Ponadto zastępy musiały zabezpieczyć i ochłodzić zbiornik z gazem znajdujący się w pobliżu.

5 1 głosować
Ocena artykułu
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subscribe
Powiadom o

Warning: Attempt to read property "ID" on bool in /home/server825871/ftp/migracja/wiecbork112.xaa.pl/public_html/wp-content/plugins/pie-register/pie-register.php on line 8081
guest
0 komentarzy
Wbudowane opinie
Zobacz wszystkie komentarze
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony

0
Chętnie poznam Twoje przemyślenia, proszę o komentarz.x