Reklama

Ostatnie wpisy

Tragiczny wypadek w Płociczu (DK25). Nie żyją 2 osoby (zdjęcia)

W poniedziałek 29 kwietnia br., krótko po godzinie 4 na Stanowisko Kierowania Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sępólnie Krajeńskim wpłynęło zgłoszenie o wypadku na krajowej 25 w miejscowości Płocicz.

fot. maps.google.pl

Na miejsce wysłano dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Sępólnie Krajeńskim, dwa z Ochotniczej Straży Pożarnej w Kamieniu Krajeńskim oraz zastęp z Płocicza. Na miejscu okazało się, że doszło do czołowego zderzenia dwóch pojazdów osobowych marki Mazda i Subaru. Pojazdami kierowali sami kierowcy – 26 i 56-latek. Jeden z nich 56-letni mężczyzna to mieszkaniec powiatu sępoleńskiego, natomiast drugi był obywatelem Ukrainy. Wskutek zderzenia obaj ponieśli śmierć na miejscu.

Na chwilę obecną nie są znane przyczyny tego tragicznego wypadku. W zdarzeniu brało udział także 3 auto, które bezpośrednio najechało na szczątki pojazdów. Na szczęście kierowcy osobowego Peugeota nic się nie stało.  Droga krajowa nr. 25 była zablokowana kilkanaście godzin. Na miejscu pracowała policja pod nadzorem prokuratora. Straż Pożarna kierowała na objazdy przez Radzim – Drożdzenica – Pamiętowo – Trzciany.

SiS:

  • JRG Sępólno Krajeńskie (GBARt Mercedes)
  • JRG Sępólno Krajeńskie (GBA Renault)
  • OSP Kamień Krajeński (GBARt Man)
  • OSP Kamień Krajeński (GLBM-Rt Ford Transit)
  • OSP Płocicz (GCBA Jelcz)
  • OSP Sępólno Krajeńskie
  • Pogotowie Ratunkowe x2
  • Policja
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony