Reklama

Ostatnie wpisy

Zderzenie trzech aut na krajowej 10 w Nakle nad Notecią

W poniedziałek, 3 lipca na ulicy Nowej w Nakle zderzyły się trzy samochody. Na miejscu działania prowadzą straż pożarna i policja.

Do zdarzenia doszło kilka minut przed godziną 15.00 na krajowej dziesiątce. Zderzyły się dwa auta osobowe i samochód dostawczy. Jednej z podróżujących osób strażacy udzielili pomocy przedmedycznej na miejscu. 

Wstępne ustalenia policji:

– Z wstępnych ustaleń wynika, iż kierujący pojazdem ford transit 23-letni mieszkaniec gminy Osie nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu marki Mazda i uderzył w jego tył. Na skutek uderzenia mazda najechała na jadący przed nią pojazd marki Skoda – przekazała asp. Zofia Wrzeszcz, p.o. oficera prasowego KPP Nakło. – Kierujący byli trzeźwi. Sprawca zdarzenia ukarany został mandatem. Ze względu na uszkodzenia pojazdów zatrzymano trzy dowody rejestracyjne – poinformowała asp. Wrzeszcz.

powiat24.pl

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

Polecane strony