Reklama

Ostatnie wpisy

Więcbork: Kolizja z udziałem motocykla

W środę 1 maja br., około godziny 13:30 na Stanowisko Kierowania Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sępólnie Krajeńskim wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na ulicy Powstańców Wielkopolskich w miejscowości Więcbork.

Na miejsce zadysponowano dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Sępólnie Krajeńskim oraz zastęp z Ochotniczej Straży Pożarnej w Więcborku. Na miejscu okazało się, że kierujący samochodem osobowym marki Ford wyjeżdżając na drogę główną nie ustąpił pierwszeństwa jednośladowi. Wskutek tego kierujący motocyklem aby uniknąć zderzenia z samochodem osobowym “położył” motocykl na asfalcie. Motocyklista przebadany został przez ZRM po czym pozostał na miejscu zdarzenia.

SiS:

  • OSP Więcbork (GBARt Volvo)
  • JRG Sępólno Krajeński (GBARt Mercedes)
  • JRG Sępólno Krajeńskie (GBA Renault)
  • Pogotowie Ratunkowe
  • Policja
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony