Reklama

Ostatnie wpisy

Rowerzysta z Więcborka zatrzymany z meta-amfetaminą!

​​​​​​​Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających odpowie 39-latek zatrzymany przez więcborskich policjantów. Mundurowi podczas kontroli drogowej znaleźli przy mieszkańcu gminy Więcbork różnego rodzaju środki odurzające. Mężczyzna został objęty policyjnym dozorem. Za popełnione przestępstwo grozi mu do 10 lat więzienia.

W sobotę (27.04.2024) po 19.00 na ulicy Powstańców Wielkopolskich w Więcborku policjanci ogniwa patrolowo-interwencyjnego podjęli interwencję wobec rowerzysty, który jechał chodnikiem, korzystając podczas jazdy z telefonu komórkowego. Podczas legitymowania 39-latek zachowywał się nerwowo, dlatego funkcjonariusze postanowili sprawdzić, co ma przy sobie. Wówczas mężczyzna wyciągnął z plecaka opakowanie po suplementach diety i chcąc się ich szybko pozbyć, usiłował wyrzucić je przez pobliskie ogrodzenie. Chwile później okazało się, że wewnątrz pudełka znajdowały się woreczki z suszem roślinnym oraz białym proszkiem. To jednak nie wszystko, co miał do ukrycia. W jego plecaku stróże ujawnili ponadto substancje w postaci biało-zielonych kryształów. Przeprowadzone przez kryminalnych badanie potwierdziło, że wszystkie zabezpieczone środki to narkotyki. Waga łącznie wskazała ponad 100 grama meta-amfetaminy, ponad 6 grama amfetaminy oraz blisko 4 grama marihuany. Mieszkaniec gminy Więcbork został zatrzymany i trafił do policyjnej celi.

Wczoraj (30.04.2024), 39-latek usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Decyzją prokuratora mężczyzna został objęty policyjnym dozorem. Popełnione przez niego przestępstwo zagrożone jest karą do 10 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Sępolno

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony