Ostatnie wpisy

Zderzenie Nissana z policyjną Skoda. Trzy osoby poszkodowane !


Do groźnego wypadku doszło wczoraj 20 stycznia na trasie Tuchola – Cekcyn.

Do zdarzenia doszło na prostym odcinku drogi prowadzącej z Tucholi w kierunku Cekcyna. Policjanci wstępnie ustalili, że 75-letni kierowca nissana stracił panowanie nad pojazdem, wpadł w poślizg, a następnie zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z jadącym z przeciwka radiowozem policyjnym. Radiowozem podróżowało trzech funkcjonariuszy i jedna osoba zatrzymana, którzy to trafili do szpitali. W nissanie jechał kierowca i dwie pasażerki. Osoby z tego pojazdu nie doznały obrażeń. Kierujący pojazdami byli trzeźwi.

Policjanci pod nadzorem prokuratora zabezpieczyli ślady, wykonali oględziny oraz przesłuchali świadków. W tej sprawie prowadzone będzie postępowanie mające na celu ustalenie wszelkich okoliczności tego zdarzenia drogowego.

fot. Pomoc Drogowa Sępólno Krajeńskie – Mirosław Soliński
KPP Tuchola

Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Latest Posts
Polecane strony

%d bloggers like this: