Reklama

Ostatnie wpisy

Strażacy PSP woj. Kuj-Pom wygrała III Bieg Sztafetowy Strażaków

Jak informuje na swoich mediach społecznościowych Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Toruniu. Reprezentacja strażaków PSP z województwa Kujawsko-Pomorskiego wygrała III Bieg Sztafetowy Strażaków, który odbył się a torze automobilklubu w Przeźmierowie k/Poznania. Bieg o dystansie 30 km pokonali w czasie: 1g39min4 sek. i wyprzedzili drugą drużynę o 53 sekund.

Warto tutaj również podkreślić, że w składzie sztafety znajdował się także st. asp. Łukasz Krieger z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sępólnie Krajeńskim.

W skład sztafety z naszego województwa wchodzili:

  • Przemysław Ratajczyk
  • Łukasz Krieger
  • Zbigniew Kujaw
  • Marian Łazarski
  • Oskar Bąk
  • Marcin Klemański

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony