Reklama

Ostatnie wpisy

Potrącenie na przejściu dla pieszych w Sępólnie Krajeńskim

W środę 8 maja br., po godzinie 12 na Stanowisko Kierowania Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożary Pożarnej w Sępólnie Krajeńskim wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na ulicy Hallera w Sępólnie Krajeńskim.

Na miejsce zadysponowano dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Sępólnie Krajeńskim. Na miejscu okazało się, że na przejściu dla pieszych potrącona została 67-letnia kobieta, która z urazem głowy została przetransportowana przez przybyły na miejsce ZRM do szpitala. Na miejscu pracowały także trzy patrole policji. Na czas działań na DK25 występował ruch wahadłowy.

fot. kamery KANAŁ 10

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony