Reklama

Ostatnie wpisy

Wypadek samochodu osobowego z motocyklem. Dwie osoby zostały poszkodowane.

Dzisiaj ok. godz. 19.00 w Krajence doszło do wypadku, na skrzyżowaniu dróg obok stacji paliw

Wedle informacji od oficera prasowego KPP w Złotowie, Izabeli Wrotek, kierujący autem Opel 20-letni mieszkaniec Lublina jadący od miasta i skręcający w ulicę Parkową (obok stadionu), zajechał drogę – ni eudzielił pierwszeństwa przejazdu – kierującemu motocyklem mieszkańcowi Krajenki, który nadjeżdżał od strony Złotowa. Doszło do zderzenia bocznego auta z jednośladem. Dwie osoby podróżujące motocyklem zabrano z obrażeniami do złotowskiego szpitala.

Okoliczności zdarzenia bada policja, kierowcy Opla zabrano prawo jazdy, wszyscy uczestnicy wypadku byli trzeźwi. Na czas zdarzenia i udzielania pomocy droga była nieprzejezdna.

źródło: tekst/foto za zgodą pzl24.pl

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony