Reklama

Ostatnie wpisy

Więcbork: Kierował na zakazie

Zdecydował się na jazdę pomimo orzeczonego przez sąd zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych. 41-latkowi grozi teraz kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 

W piątek (05.06.20) funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Sępólnie Kraj., pełniąc służbę na terenie Więcborka, zatrzymali do kontroli drogowej kierującego pojazdem marki Peugeot. Podczas kontroli drogowej 41-latek przyznał się, że nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi. Policjanci sprawdzili jego dane w systemach policyjnych. Wówczas okazało się, że nie posiada on prawa jazdy, ponieważ posiada sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych, a na jazdę zdecydował się, mimo sądowego zakazu.

Teraz mężczyźnie za popełnione przestępstwo grozi nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Sępólno Krajeńskie

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony