Reklama

Ostatnie wpisy

Tragiczny wypadek w powiecie nakielskim. Droga zablokowana !

Wieczór poniedziałku wielkanocnego dla służb ratunkowych był pracowity.

Jak informuje naszą redakcję po. oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Nakle nad Notecią mł. asp. Paulina Wałęcka do zdarzenia drogowego doszło w dniu dzisiejszym około godziny 17.26 na drodze wojewódzkiej nr 247 w miejscowości Turzyn. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący Fordem Galaxy z nieustalonych przyczyn zjechał na pas ruchu dla kierunku przeciwnego i zderzył się czołowo z prawidłowo jadącym Fiatem Punto.

Kierowca Fiata mimo podjętej resuscytacji zmarł a pasażer został przetransportowany do bydgoskiego szpitala. Kierujący pojazdem marki Ford był trzeźwy. Obecnie przyczyny i okoliczności wyjaśniają policjanci.

Na miejscu pracowali strażacy z jednostek OSP w Kcyni, Dziewierzewa i JRG w Szubinie, zespoły trzech karetek pogotowia, obsada Lotniczego Pogotowia Ratunkowego oraz policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Nakle nad Notecią. Droga wojewódzka na czas podejmowanych działań była zamknięta.

tekst i fot. Robert Koniec / kcynia.info

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony