Reklama

Ostatnie wpisy

Targi w Minikowie i kilku kilometrowy korek na DK10

Kierowcy, którzy zamierzają dzisiaj dostać się do Bydgoszczy przez Drogę Krajową nr 10, muszą liczyć się ze sporymi utrudnieniami na drodze.

Powodem tworzącego się korku, który zaczyna się już mniej więcej na wysokości Trzeciewnicy, są trwające od wczoraj targi w Minikowie. Dlatego też wszyscy Ci, którzy chcą dojechać do Bydgoszczy, powinni wybrać alternatywną drogę – przez Występ, Potulice i Gorzeń, dzięki czemu zdecydowanie szybciej dotrą do celu.

Dzisiaj, w niedzielę na targach pojawiło się dużo więcej zainteresowanych niż w dniu wczorajszym. Ruch na DK 10 odbywa się co prawda powoli, ale nie jest on zablokowany – informuje asp. Zofia Wrzeszcz – p.o. oficera prasowego KPP w Nakle. Ruch drogowy kieruje ruchem. Kierowcy jadący od strony Piły, a którzy nie zmierzają na targi do Minikowa są kierowani już w Nakle objazdem przez Potulice.

źródło: powiat24.pl

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony