Reklama

Ostatnie wpisy

Suchorączek: 42-latka zakończyła jazdę w rowie. Była pijana.

Sąd zadecyduje o dalszym losie 42-letniej mieszkanki powiatu sępoleńskiego. Kobieta będąc pod wpływem alkoholu usiadła za kierownicą i jazdę samochodem zakończyła w przydrożnym rowie. Na szczęście nie odniosła poważniejszych obrażeń ciała.

Do zdarzenia doszło wczoraj (16.10.2023) po godzinie 15:00 w miejscowości Suchorączek (gmina Wiecbork). Ze wstępnych ustaleń policjanów na miejscu zdarzenia wynika, że kierująca pojazdem marki Ford Galaxy, 42-letnia mieszkanka gminy Sępólno Krajeńskie, podczas jazdy na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem i wjechała do przydrożnego rowu. Na szczęście kierującej autem nic groźnego się nie stało. Funkcjonariusze sprawdzili jej stan trzeżwości. Badanie alkomatem wykazało, że kobieta była pijana. Miała w orgaznizmie 1,4 promila alkoholu. Mundurowi zatrzymali 42-latce prawo jazdy. Za swoje nieodpowiedzialne zachowanie będzie odpowiadać przed sądem. Kobiecie grozi teraz wysoka kara grzywny, kara pozbawienia wolności do 2 lat i zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Policjanci po raz kolejny apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o rozwagę. Wsiadając za kierownicę bądźmy świadomymi użytkownikami dróg. Pamiętajmy, że każda ilość wypitego alkoholu obniża koncentrację, zmniejsza szybkość reakcji, powoduje błędną ocenę odległości i prędkości. Nietrzeźwy kierujący jest zagrożeniem dla siebie i innych uczestników ruchu drogowego.

źródło: KPP Sępólno
fot. KPP Sępólno / nadesłane

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony