Reklama

Ostatnie wpisy

Skoda uderzyła w drzewo. Poważny wypadek pod Więcborkiem

W piątek 14 lipca br., około godziny 0:30 na Stanowisko Kierowania Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sępólnie Krajeńskim wpłynęło zgłoszenie o wypadku na drodze gminnej w miejscowości Puszcza w gminie Więcbork. Na miejsce zadysponowano dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Sępólnie Krajeńskim oraz zastęp z Ochotniczej Straży Pożarnej w Więcborku. Na miejscu okazało się, że na drodze gminnej nr. 02017C (Puszcza-Zabartowo) samochód osobowy marki Skoda z niewyjaśnionych przyczyn wypadł z drogi, dachował i uderzył w przydrożne drzewo. Samochodem podróżowały dwie młode osoby, które zostały ewakuowane przez strażaków za pomocą narzędzi hydraulicznych i przekazani zostali przybyłym na miejsce ZRM. Poszkodowani z obrażeniami zostali przetransportowani do szpitala w Bydgoszczy. Więcej szczegółowych informacji podamy później.

WSTĘPNE USTALENIA POLICJI:

Policjanci z KPP w Sępólnie Krajeńskim wstępnie ustalili, że 18 – letni mieszkaniec Więcborka kierując osobową skodą, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożne drzewo. W aucie oprócz kierowcy, na miejscu pasażera siedziała 18-letnia mieszkanka Więcborka. W wyniku zdarzenia oboje z obrażeniami ciała zostali przewiezieni do szpitala. Wstępne badanie trzeźwości wykonane przez mundurowych, wykazało obecność alkoholu w organizmie 18 – latka. Z tego względu została mu pobrana krew do dalszych badan laboratoryjnych. Dodatkowo okazało się, że młody kierowca posiadał także aktywny zakaz kierowania wszelkimi pojazdami mechanicznymi. 

Teraz za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi mu do dwóch lat więzienia, a za złamanie sądowego zakazu prowadzenia pojazdów nawet do pięciu lat pozbawienia wolności.

Sępoleńscy policjanci po raz kolejny apelują o odpowiedzialność na drogach. Alkohol w każdej ilości ma wpływ na reakcje za kierownicą i jest śmiertelnym zagrożeniem dla wszystkich uczestników ruchu drogowego.

SiS:

  • OSP Więcbork (GBARt Volvo)
  • JRG Sępólno Krajeńskie (GCBA Scania)
  • JRG Sępólno Krajeńskie (GLBA Mercedes)
  • Pogotowie Ratunkowe x2
  • Policja
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

Polecane strony