Reklama

Ostatnie wpisy

Pożar lasu w Więcborku

W sobotę 4 maja br., po godzinie 17 na Stanowisko Kierowania Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sępólnie Krajeńskim wpłynęło zgłoszenie o pożarze w lasku miejskim w Więcborku (przy stadionie Gromu Więcbork).

Na miejsce zadysponowano zastęp z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Sępólnie Krajeńskim oraz dwa zastępy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Więcborku. Na miejscu okazało się, że pali się około 300m2 poszycia leśnego. Dzięki szybkiej reakcji strażaków pożar nie zdołał się rozprzestrzenić na pozostałą część lasu.

SiS:

  • OSP Więcbork (GCAB Man)
  • OSP Więcbork (GBARt Volvo)
  • JRG Sępólno Krajeńskie (GCBA Scania)
  • Policja
0 0 głosuj
Ocena artykułu
Postaw mi kawę na buycoffee.to

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Wbudowane opinie
Zobacz wszystkie komentarze
wczasowicz

dziwne w srodku lasu pozar pewnie podpalenie

Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony