Reklama

Ostatnie wpisy

Nocny wypadek w Puszczy. Wstępne ustalenia policji

Dwie osoby zostały ranne w wypadku drogowym, do którego doszło dziś w nocy w Puszczy, gm. Więcbork. 18-letni kierowca skody z zakazem prowadzenia pojazdów, stracił kontrolę nad pojazdem i uderzył w drzewo. Wstępne badania wykazały, obecność alkoholu w jego organizmie.

Wstępnie policjanci z KPP w Sępólnie Krajeńskim ustalili, że 18 – letni mieszkaniec Więcborka kierując osobową skodą, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożne drzewo. W aucie oprócz kierowcy, na miejscu pasażera siedziała 18-letnia mieszkanka Więcborka. W wyniku zdarzenia oboje z obrażeniami ciała zostali przewiezieni do szpitala. Wstępne badanie trzeźwości wykonane przez mundurowych, wykazało obecność alkoholu w organizmie 18 – latka. Z tego względu została mu pobrana krew do dalszych badan laboratoryjnych. Dodatkowo okazało się, że młody kierowca posiadał także aktywny zakaz kierowania wszelkimi pojazdami mechanicznymi. 

Teraz za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi mu do dwóch lat więzienia, a za złamanie sądowego zakazu prowadzenia pojazdów nawet do pięciu lat pozbawienia wolności.

Sępoleńscy policjanci po raz kolejny apelują o odpowiedzialność na drogach. Alkohol w każdej ilości ma wpływ na reakcje za kierownicą i jest śmiertelnym zagrożeniem dla wszystkich uczestników ruchu drogowego.

źródło: KPP Sępólno

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony