Reklama

Ostatnie wpisy

Sępólno Krajeńskie: Po narkotykach i z narkotykami

Policjanci z prewencji zatrzymali dwóch mężczyzn, u których w trakcie kontroli drogowej znaleźli narkotyki. Dodatkowo okazało się, że jeden z nich kierował pojazdem będąc pod ich wpływem. Teraz o ich losie zadecyduje sąd.

W sobotę (15.02.20) przed godziną 3:00 na ul. Chojnickiej w Sępólnie Krajeńskim policjanci patrolówki zatrzymali do kontroli drogowej kierującego pojazdem marki BMW. Autem kierował 24-letni mieszkaniec powiatu człuchowskiego, natomiast na miejscu pasażera siedział 23-letni mieszkaniec  Chojnic. W trakcie policyjnej kontroli kierowca wypowiadał się w sposób nielogiczny i niespójny, natomiast pasażer wykonywał podejrzanie nerwowe ruchy. Funkcjonariusze przypuszczając, że mężczyźni mogą mieć coś do ukrycia, postanowili dokładnie skontrolować pojazd oraz jego użytkowników. Ich podejrzenia okazały się słuszne. W wyniku przeprowadzonej kontroli stróże ujawnili w pojeździe oraz w rzeczach osobistych łącznie ponad 10 gramów białego proszku oraz kilka sztuk tabletek. 23 i 24-latek zostali zatrzymali i trafili do policyjnego aresztu. Wstępne badania zabezpieczonych substancji potwierdziły, że jest to amfetamina i tabletki ekstazy.


W związku z nietypowym zachowaniem kierowcy, patrolowcy postanowili sprawdzić czy kierujący nie znajduje się pod wpływem środków odurzających. Wykonane badanie potwierdziło ich przypuszczenia. Narkotest wykazał obecność amfetaminy w organizmie 24-latka.


Mężczyźni usłyszeli już zarzuty posiadania środków psychotropowych. Dodatkowo kierowca odpowie również za jazdę pod ich wpływem. Teraz o ich dalszym losie zadecyduje sąd.

źródło: KPP Sępólno Krajeńskie

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony