Reklama

Ostatnie wpisy

Pożar warsztatu. Ogień gasiły cztery zastępy straży pożarnej

Wczoraj, 18 października 2023 roku około godz. 12:40 na Stanowisko Kierowania Komendy Powiatowej PSP w Nakle nad Notecią wpłynęło zgłoszenie o pożarze samochodu w garażu przy ul. Bydgoskiej w Potulicach. Po przyjeździe na miejsce pierwszego zastępu straży zastano palący się samochód w pomieszczeniu warsztatowym.

Natychmiast przystąpiono do działań gaśniczych. Samochodu nie udało się uratować. W działaniach ratowniczo-gaśniczych udział brali strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 1 w Nakle nad Notecią, OSP Potulice, ZRM oraz Policja.

źródło: kurier-nakielski.pl
fot. OSP Potulice


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony