Reklama

Ostatnie wpisy

Pożar w piwnicy. Akcja gaśnicza z udziałem czterech zastępów

W czwartek, 4 kwietnia w godzinach popołudniowych w piwnicy jednego z budynków w Ślesinie doszło do pożaru. Trwa akcja gaśnicza.

– Zgłoszenie dotyczące płonącej piwnicy przy ulicy Długiej w Ślesinie wpłynęło przed godziną 14.00. Na miejscu działania prowadzą cztery zastępy straży pożarnej – poinformował st. kpt. Bartosz Walkowiak – oficer prasowy Komendanta Powiatowego PSP w Nakle. W akcji biorą udział trzy zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Nakle oraz jeden zastęp Ochotniczej Straży Pożarnej w Ślesinie.

źródło: powiat24.pl

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony