Reklama

Ostatnie wpisy

Pożar mieszkania w budynku wielorodzinnym w Runowie Młyn

W niedzielę 16 października, krótko po godzinie 20 na Stanowisko Kierowania Komendy Powiatowej Państwowej Straż Pożarnej w Sępólnie Krajeńskim wpłynęło zgłoszenie o pożarze w jednym z mieszkań w Runowie Młyn. Na miejsce zadysponowano dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Sępólnie Krajeńskim, dwa z Ochotniczej Straży Pożarnej w Więcborku oraz zastęp z OSP Runowo Krajeńskie.

Potrzebna była rozbiórka dachu

Na miejscu okazało się, że w jednym z mieszkań budynku wielorodzinnego rozwija się pożar przy kominku. Niestety do ugaszenia zarzewia ognia była potrzebna częściowa rozbiórka dachu. W zdarzeniu na szczęście nikomu nic się nie stało. Na chwilę obecna nie są znane przyczyny powstania pożaru.

SiS:

  • OSP Więcbork (GCBA Man)
  • OSP Więcbork (GBARt Volvo)
  • OSP Runowo Krajeńskie (GLM Volkswagen)
  • JRG Sępólno Krajeńskie (GCBA Scania)
  • JRG Sępólno Krajeńskie (GBA Renault)
  • Policja
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony