Reklama

Ostatnie wpisy

Policjanci z wizytą na półkolonii

Młodzież z półkolonii w sępoleńskim Centrum Sportu i Rekreacji odwiedzili miejscowi policjanci. Chociaż dzieci odpoczywają od nauki, jednak chętnie skorzystały z kolejnej lekcji profilaktyki. Najmłodsi otrzymali wiele rad jak bezpiecznie spędzić wolny czas.

Sępoleńscy policjanci jak co roku podczas ferii zimowych spotykają się z dziećmi przypominając im o podstawowych zasadach bezpieczeństwa. Wczoraj (13.02.2024) dzielnicowy wraz z oficerem prasowym spotkali się z uczestnikami półkolonii zorganizowanych w Centrum Sportu i Rekreacji w Sępólnie Krajeńskim. Funkcjonariusze rozmawiali z nimi na temat bezpiecznej zabawy w trakcie zimowego wypoczynku. Przypomnieli także o prawidłowych zasadach poruszania się po drogach oraz jak ważne jest noszenie elementów odblaskowych – dzięki którym będą widoczni na drodze, a przez to bezpieczni. Podczas pogadanki nie zabrakło również ważnych i aktualnych przez cały rok tematów takich jak: bezpieczeństwo dzieci w domu oraz podczas kontaktów z osobami obcymi. Mundurowi poruszyli zagadnienia związane z zagrożeniami czyhającymi w Internecie, w którym również należy przestrzegać określonych zasad bezpieczeństwa.

Na zakończenie każdy uczestnik półkolonii otrzymał od funkcjonariuszy odblaskową opaskę.

źródło: KPP Sępólno

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony