Reklama

Ostatnie wpisy

PILNE! Zaginęła 14-letnia Kinga Burzych z Kamienia Krajeńskiego. 

14-letnia Kinga Burzych ostatni raz była widziana w czwartek, 28 marca br. o godz. 10:30. Dziewczyna opuściła miejsce odbywania praktyk w Sępólnie Krajeńskim i udała się w nieznanym kierunku. W chwili zaginięcia miała na sobie czarno-białe spodnie, czarną bluzę z długim rękawem i kapturem oraz buty glany w odcieniach koloru zielonego. Znakami szczególnymi Kingi jest duża ilość kolczyków – w nosie, w ustach oraz w uszach. Posiada również tatuaże.

Jeśli posiadasz jakieś informacje odnośnie osoby ze zdjęcia niezwłocznie skontaktuj się z Fundacją Zaginieni lub najbliższą jednostką policji pod numerem 112 lub 997.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony