Reklama

Ostatnie wpisy

Pęperzyn: Pożar wiaty pełnej balotów słomy i siana [AKTUALIZACJA]

W czwartek 19 lipca br, około godziny 19:40 do SK KP PSP w Sępólnie Krajeńskim wpłynęło zgłoszenie o pożarze wiaty pełnej balotów słomy i siana w miejscowości Pęperzyn (gmina Więcbork). Na miejsce zadysponowano początkowo zastęp OSP Więcbork (GCBA MAN) oraz JRG Sępólno (GCBA Scania, GBA Renault). Po dojeździe zastępów z JRG stwierdzono że siły i środki są niewystarczające i zadysponowano drugi zastęp z OSP Więcbork (GCBA Jelcz) wraz z OSP Suchorączek (GCBA Jelcz). Kilka minut później zadysponowano także trzeci zastęp z jednostki OSP Więcbork (SLRt Lublin) do oświetlenia stanowiska wodnego, które zostało zbudowane na jeziorze w Śmiłowie. Spaleniu uległo około 70 ton siana i słomy, a dodatkowo także wiata i plandeka pod którą się znajdowały.

[AKTUALIZACJA]

20.07.2018r. godz. 11:20 – Aktualnie na miejscu pracują jeszcze 3 zastępy straży pożarnej z JRG Sępólno, OSP Więcbork i OSP Suchorączek.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony