Reklama

Ostatnie wpisy

Namierzyli 54-latka, który ukrywał się 18 lat. Przebywał w Więcborku

Kryminalni z komisariatu na bydgoskim Błoniu namierzyli 54-latka, który od 18 lat ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Policjanci ustalili, że mężczyzna poszukiwany 4 listami gończymi aktualnie przebywa w Więcborku. Już siedzi za kratami, gdzie rozpoczął odbywanie ponad 5-letniej kary.

W 2006 roku, 54-letni obecnie bydgoszczanin, został skazany za oszustwa. Miał do odbycia karę 5 lat i 7 miesięcy pozbawienia wolności. Chcąc uniknąć odpowiedzialności, zaczął się ukrywać. Wówczas Sądy Rejonowe w Bydgoszczy oraz Chrzanowie wystawiły za nim łącznie trzy listy gończe. Na tym jednak nie koniec. Przeciwko mężczyźnie toczą się kolejne sprawy, nadzorowane przez Prokuraturę Rejonową Gliwice-Zachód, która wydała za nim kolejną tego typu podstawę poszukiwawczą. Przez cały ten czas poszukiwali go policjanci.

Wczoraj (16.04.24) kryminalni z Błonia ustalili, gdzie aktualnie przebywa i złożyli mu wizytę w Więcborku. Podczas zatrzymania nie krył zaskoczenia.

Mężczyzna został przewieziony do komisariatu na bydgoskim Błoniu, by w konsekwencji, jeszcze tego samego dnia, trafić do Aresztu Śledczego w Bydgoszczy i rozpocząć odbywanie, zasądzonej przed laty, kary.

źródło: KPP Bydgoszcz Błonie

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony