Reklama

Ostatnie wpisy

Mercedes najechał na tył audi. Kobieta potrącona na pasach

W środę, 25 października w godzinach popołudniowych na ulicy Mroteckiej zderzyły się dwa samochody osobowe. W czasie kolizji potrącona została piesza.

Około godz. 13.15 samochód osobowy marki Mercedes najechał na tył audi. Uderzone auto potrąciło starszą kobietę. Na miejscu działania prowadziły straż pożarna, ZRM oraz policja, która ustaliła okoliczności zdarzenia.

– Z poczynionych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem marki Mercedes, 31-letni mieszkaniec gminy Białe Błota nie dostosował prędkości do warunków ruchu, w wyniku czego najechał na tył poprzedzającego pojazdu marki Audi A6, który zatrzymał się przed przejściem, by ustąpić pierwszeństwa pieszemu. W wyniku uderzenia audi wjechało na przejście, gdzie potrąciło przechodzącą nim 72-latkę. Kobieta została przewieziona do szpitala, gdzie okazało się, że nie wymaga ona dalszej hospitalizacji – przekazała asp. Zofia Wrzeszcz, p.o. oficera prasowego KPP w Nakle. Kierujący pojazdami byli trzeźwi. Sprawca zdarzenia został ukarany mandatem karnym.

źródło: powiat24.pl

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony