Reklama

Ostatnie wpisy

Zderzenie dwóch osobówek. Jedno z aut uderzyło w bariery 

W piątek, 8 września na odcinku drogi Paterek-Nakło zderzyły się dwa samochody osobowe.

Do zdarzenia doszło kilkanaście minut przed godziną 17.00 na ulicy Poznańskiej w Nakle. Jedno z aut uderzyło w bariery ochronne. Na miejscu działania prowadziła straż pożarna i policja. Jedna z osób podróżujących była zaopatrywana medycznie.

Wstępne ustalenia policji:

– Z wstępnych ustaleń policji wynika, iż kierujący pojazdem opel astra 38-letni mieszkaniec gm. Nakło, nie dostosował prędkości do warunków ruchu w wyniku czego uderzył w tył poprzedzającego go pojazdu marki Fiat. Na skutek uderzenia pojazd opel przewrócił się – poinformowała asp. Zofia Wrzeszcz, p.o. oficera prasowego KPP w Nakle. – Uczestnicy zdarzenia nie wymagali hospitalizacji. Kierujący byli trzeźwi. Sprawca ukarany został mandatem. Ze względu na uszkodzenia zatrzymano dowód rejestracyjny pojazdu marki Opel – dodała.

źródło: powiat24.pl

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

Polecane strony