Reklama

Ostatnie wpisy

Sypniewo: Rowerzysta po upadku zabrany przez śmigłowiec LPR

W środę 2 sierpnia br., około godziny 12:30 na Stanowisko Kierowania Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sępólnie Krajeńskim wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na ulicy Kwiatowej w miejscowości Sypniewo. Na miejsce zadysponowano zastęp z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Sępólnie Krajeńskim oraz zastęp z Ochotniczej Straży Pożarnej w Sypniewie. Na miejscu okazało się, że rowerzysta przewrócił się podczas jazdy, w skutek czego doznał urazu głowy.

Na miejsce oprócz karetki wezwany został także śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który przetransportował mężczyznę do szpitala w Pile.

SiS:

  • OSP Sypniewo (GBA Man)
  • JRG Sępólno Krajeńskie (GBARt Mercedes)
  • Pogotowie Ratunkowe
  • Lotnicze Pogotowie Ratunkowe
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony