Reklama

Ostatnie wpisy

Kierowca suzuki zlekceważył sądowy zakaz

Policjanci ruchu drogowego zatrzymali 46-latka, który jadąc suzuki zlekceważył sądowy zakaz kierowania pojazdami. Mężczyzna swoim zachowanie złamał prawo, za co w najbliższym czasie odpowie przed sądem. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

W czwartek (16.05.2024) po 15:00 w miejscowości Dziedno, policjanci sępoleńskiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej pojazd marki Suzuki. Kierowcą auta okazał się 46-letni mieszkaniec powiatu rybnickiego. W trakcie sprawdzania jego danych w policyjnym systemie okazało się, że mężczyzna posiada sądowy zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi. Teraz za złamanie prawa niebawem stanie przed sądem. Kodeks karny za popełnione przestępstwo przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Sępólno

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony