Reklama

Ostatnie wpisy

Wypadek w Zakrzewskiej Osadzie. Wstępne ustalenia policji

Jak już dziś informowaliśmy w TYM POŚCIE do zdarzenia drogowego doszło dziś po godzinie 14 na drodze wojewódzkiej nr. 189 w m. Zakrzewska Osada. 

“Według wstępnych ustaleń policji wynika, że kierująca rowerem 12-letnia dziewczyna nieprawidłowo wykonała manewr skrętu w lewo, przecinając oś jezdni. W tym samym czasie kierujący samochodem osobowym marki VW wykonywał manewr wyprzedzenia, po czym zderzył się z rowerzystką. 12-latka została przetransportowana przez przybyły na miejsce śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Bydgoszczy. Kierujący oby dwóch pojazdów byli trzeźwi.” informuje Oficer Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Sępólnie Krajeńskim st. asp. Małgorzata Warsińska 

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony