Reklama

Ostatnie wpisy

Kolejny duży pożar w powiecie Złotowskim

Jak już Was informowaliśmy w miniony Piątek doszło do kolejnego groźnego pożaru w powiecie złotowskim. Mianowicie 19 maja w miejscowości Nowa Święta zapaliła się suszarnia drewna.

Na terenie lokalnego tartaku w Nowej Wsi w piątek doszło do pożaru suszarni drewna. Żywioł objął ogniem około 60 metrów sześciennych drewna, które znajdowało się w jednym z pomieszczeń suszarni. W akcji gaśniczej brało udział łącznie 23 zastępy straży pożarnej z terenu powiatu złotowskiego. 

Przypomnijmy, że dzień prędzej doszło także do dużego pożaru w miejscowości Zakrzewo – ogniem objęte były dwie hale magazynowo-produkcyjne. O tym pisaliśmy TUTAJ.


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony