Ostatnie wpisy

Sępólno Krajeńskie: Rowerzystka potrącona przez radiowóz [AKTUALIZACJA]

Zapoznaj się z ofertą reklamową

W środę 30 września br, krótko po godzinie 20 na Stanowisko Kierowania Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sępólnie Krajeńskim wpłynęło zgłoszenie o potraceniu na rondzie przy ul. H. Sienkiewicza (obok stacji ORLEN) – droga krajowa nr 25. Na miejsce zadysponowano zastęp z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Sępólnie Krajeńskim, Pogotowie Ratunkowe oraz Policję. Na miejscu okazało się, doszło do potrącenia rowerzystki przez radiowóz policyjny. 23-latka została przetransportowana przez ZRM do szpitala. Dokładne okoliczności  zdarzenia bada KPP w Sępólnie Krajeńskim. 

[AKTUALIZACJA]

Ze wstępnych ustaleń policjantów na miejscu zdarzenia wynika, że 23-letnia mieszkanka Sępólna, jadąc z góry chodnikiem od strony dyskontu, przejechała przez pas zieleni i wysepkę dzielącą pasy ruchu, zderzając się z policyjnym radiowozem, który jechał w stronę Więcborka. Kobieta z obrażeniami ciała trafiła do szpitala w Bydgoszczy.

Okazuje się, że rowerzystka była nietrzeźwa. – Badanie wykazało 1,5 promila alkoholu w organizmie. Kierowca był trzeźwy – informuje rzeczniczka policji.

4 KOMENTARZE

Comments are closed.

Latest Posts
Polecane strony

%d bloggers like this: