Ostatnie wpisy

Sępólno Krajeńskie: Rowerzystka potrącona przez radiowóz [AKTUALIZACJA]


W środę 30 września br, krótko po godzinie 20 na Stanowisko Kierowania Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sępólnie Krajeńskim wpłynęło zgłoszenie o potraceniu na rondzie przy ul. H. Sienkiewicza (obok stacji ORLEN) – droga krajowa nr 25. Na miejsce zadysponowano zastęp z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Sępólnie Krajeńskim, Pogotowie Ratunkowe oraz Policję. Na miejscu okazało się, doszło do potrącenia rowerzystki przez radiowóz policyjny. 23-latka została przetransportowana przez ZRM do szpitala. Dokładne okoliczności  zdarzenia bada KPP w Sępólnie Krajeńskim. 

[AKTUALIZACJA]

Ze wstępnych ustaleń policjantów na miejscu zdarzenia wynika, że 23-letnia mieszkanka Sępólna, jadąc z góry chodnikiem od strony dyskontu, przejechała przez pas zieleni i wysepkę dzielącą pasy ruchu, zderzając się z policyjnym radiowozem, który jechał w stronę Więcborka. Kobieta z obrażeniami ciała trafiła do szpitala w Bydgoszczy.

Okazuje się, że rowerzystka była nietrzeźwa. – Badanie wykazało 1,5 promila alkoholu w organizmie. Kierowca był trzeźwy – informuje rzeczniczka policji.

Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Latest Posts
Polecane strony

%d bloggers like this: