Reklama

Ostatnie wpisy

Roczne dziecko zatrzaśnięte w aucie. Z pomocą przyszli strażacy

We wtorek, 8 sierpnia na parkingu przy nakielskim centrum handlowym strażacy pomagali matce wydostać dziecko z zamkniętego samochodu. Kluczyki znajdowały się w środku auta, za zatrzaśniętymi drzwiami.

Do zdarzenia doszło kilkanaście minut przed godziną 13.00. Z pomocą przyszli strażacy, którzy przy użyciu specjalnego sprzętu otworzyli auto. Cała akcja nie trwała długo.

– Do sytuacji doszło przypadkowo. Kobieta po umieszczeniu dziecka w foteliku zostawiła kluczyki na tylnym siedzeniu. Na szczęście wszystko skończyło się dobrze. Dziecku nic się nie stało. Uśmiechnięte trafiło pod opiekę mamy – poinformował mł. bryg. Paweł Przybylski, p.o. oficera prasowego Komendanta Powiatowego PSP w Nakle.  – Do tego typu zdarzeń dochodzi dość często. Wystarczy chwila nieuwagi, by przypadkowo zatrzasnąć w aucie kluczyki. Dlatego każdy powinien posiadać komplet zapasowy. Jeżeli w środku samochodu zostanie zamknięte dziecko, to trzeba działać szybko. Podobna sytuacja z udziałem dziecka miała miejsce w Nakle w ubiegłym roku – dodał.

źródło: powiat24.pl

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony