Reklama

Ostatnie wpisy

Poważny wypadek na trasie Sępólno Krajeńskie – Tuchola

 
Do groźnie wyglądającego wypadku doszło wczoraj (10.11.21r.) na trasie Tuchola – Sępólno Krajeńskie. W zdarzeniu uczestniczyły dwa auta. Jeden z pojazdów dachował.

Wczoraj (10.11.21r.) około godziny 17:00 dyżurny tucholskiej policji otrzymał zgłoszenie o zderzeniu się dwóch aut na drodze wojewódzkiej 241. Na miejsce zostali zadysponowani funkcjonariusze z tucholskiej drogówki. Policjanci zastali rozbite pojazdy w rejonie Małego Mędromierza. Auta były bardzo mocno uszkodzone. Mundurowi, po przeanalizowaniu śladów i uszkodzeń rozbitych samochodów, wstępnie ustalili, że 71-letni kierowca seata zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z jadącym z przeciwka volkswagenem, którym kierowała 22-letnia kobieta. Wyniku tego zdarzenia volkswagen dachował.

Kierująca volkswagenem oraz pasażerka tego pojazdu zostały przetransportowane do szpitala. Policjanci zabezpieczyli wszelkie ślady i wykonali niezbędne czynności procesowe. Obecnie prowadzone są czynności mające na celu ustalenie dokładnych okoliczności tego zdarzenia drogowego.

źródło: KPP Tuchola

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony