Reklama

Ostatnie wpisy

Poszukiwania 21-latka zakończone sukcesem

Sępoleńscy policjanci prowadzili poszukiwania 21-letniej mieszkanki powiatu. Z posiadanych przez funkcjonariuszy informacji wynikało, że jej życiu zagraża niebezpieczeństwo. Na szczęście, dzięki właściwej reakcji rodziny i miejscowych mundurowych, kobieta w porę została odnaleziona i przekazana pod opiekę lekarzy.

Wczoraj (28.05.19) o 15:30 dyżurny sępoleńskiej policji otrzymał zgłoszenie o zaginięciu młodej kobiety, która sms-ami poinformowała rodzinę o samobójczych zamiarach. Funkcjonariusze od razu rozpoczęli poszukiwania, sprawdzając wszystkie możliwe miejsca. Po ponad 2 godzinach, w rejonie nasypu kolejowego pomiędzy ulicami Niechorska a Rzeczna, zauważyli kobietę odpowiadającą rysopisowi. Po chwili policjanci potwierdzili, że jest to poszukiwana 21-latka. Mundurowi wezwali karetkę pogotowia, a następnie przekazali kobietę pod opiekę specjalistów. 

Dzięki szybkiemu działaniu członków rodziny oraz miejscowych funkcjonariuszy nie doszło do tragedii. Ważne jest, aby nie być obojętnym na innych ludzi i ich problemy, a w przypadkach zagrożenia informować o tym odpowiednie służby. W ten sposób można uratować komuś życie.

Autor: mł.asp. Małgorzata Warsińska
źródło: KPP Sępólno Krajeńskie
fot. ilustracyjne
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony