Reklama

Ostatnie wpisy

Nieuczciwy kierowca kradł paliwo z ciężarówek

​​​​​​​12 zarzutów włamania i kradzieży paliwa z ciężarówek usłyszał 33-letni mieszkaniec gminy Więcbork. Nierzetelny pracownik okradł firmę na łączna kwotę blisko 9 tysięcy złotych. Teraz za popełnione przestępstwa grozi mu nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Więcborka, w miniony piątek (28.07.2023) otrzymali zgłoszenie o kradzieży paliwa z pojazdu ciężarowego należącego do jednej z firm transportowych mieszczących się na terenie gminy Więcbork. Funkcjonariusze na miejscu ustalili, że złodziej krótko po kradzieży został ujęty przez pracowników tej firmy. Okazał się nimi 33-letni mieszkaniec gminy, który pracował tam jako kierowca.  Nieuczciwy pracownik został zatrzymany przez mundurowych i trafił do policyjnego aresztu.

Kryminalni pracujący nad sprawą ustalili, że mężczyzna przestępczym procederem zajmował się już od dłuższego czasu. 33-latek od października 2022 roku ukradł łącznie ponad 1200 litrów oleju napędowego z różnych pojazdów, narażając swojego pracodawcę na łączne straty blisko 9 tysięcy.

W sobotę (29.07.2023) zebrany materiał dowodowy tej sprawie, pozwolił funkcjonariuszom na przedstawienie mu łącznie 12 zarzutów kradzieży z włamaniem, do których się przyznał. Teraz nieuczciwemu kierowcy może grozić nawet do 10 lat więzienia.

Sprawa ma charakter rozwojowy.

źródło: KPP Sępolno

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony