Reklama

Ostatnie wpisy

Kombajn spłonął doszczętnie. Popołudniowa akcja strażaków

We wtorek, 4 lipca w godzinach popołudniowych w Radziczu na jednym z pól zapalił się kombajn.

Do zdarzenia doszło kilka minut po godzinie 17.00. Na miejsce zadysponowano zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Nakle nad Notecią oraz po jednym zastępie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Sadkach i Jadwiżynie. Na miejscu okazało się, że podczas prac żniwnych na polu doszło do pożaru kombajnu zbożowego Niestety mimo sprawnej akcji maszyna spłonęła doszczętnie.

– Po przybyciu na miejsce zastano rozwinięty pożar kombajnu oraz rżyska na powierzchni 300 m kw. Działania gaśnicze trwały ponad 2 godziny. Przypuszczalną przyczyną pożaru była awaria w komorze silnika podczas prac żniwnych – poinformował st. kpt. Bartosz Walkowiak, oficer prasowy Komendanta Powiatowego PSP w Nakle.

 


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony