Reklama

Ostatnie wpisy

Kamień Kraj.: 105 km/h w terenie zabudowanym

Jak nie raz już się okazało, nie wszyscy przestrzegają przepisów dotyczących ograniczeń prędkości. Tak było i tym razem. 45-letni kierowca stracił prawo jazdy, ponieważ w terenie zabudowanym w Kamieniu Krajeńskim jechał z prędkością 105 km/h. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd.

W ubiegły piątek (27.03.20) na ul. Sępoleńskiej w Kamieniu Krajeńskim policjanci ruchu drogowego zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem osobowym marki Peugeot. Powodem kontroli kierowcy była nadmierna prędkość z jaką się poruszał w terenie zabudowanym. 45-letni  mężczyzna miał na liczniku o 54 km/h za dużo. W związku z popełnionym wykroczeniem funkcjonariusze zatrzymali mu prawo jazdy. Teraz o jego dalszym losie zdecyduje sąd.

źródło: KPP Sępólno Krajeńskie

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony