Reklama

Ostatnie wpisy

18-letni sprawca kradzieży rowerów usłyszał zarzuty

Policjanci ustalili, kto odpowiada za kradzieże rowerów, które zostały skradzione z Domów Dziecka w Więcborku. Zatrzymany złodziej to 18- letni więcborczanin. Mężczyzna usłyszał już zarzut kradzieży, za co grozi mu nawet do 5 lat pozbawienia wolności

W niedzielę, 16 lipca 2023 roku policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Sępólnie Krajeńskim otrzymali zgłoszenie o kradzieży rowerów z terenu Domów Dziecka w Więcborku. Nieznani sprawcy ze znajdującej się tam altany w okresie od 14 do 16 lipca dokonali kradzieży 5 rowerów różnych marek, gdzie łączna suma strat wyniosła 3500 złotych.

Sprawami kradzieży jednośladów zajęli się kryminalni z Więcborka. Wczoraj, w efekcie podjętych działań oraz na podstawie zgromadzonych materiałów mundurowi ustalili i zatrzymali jednego ze sprawców. Okazał się nim 18-letni mieszkaniec Więcborka. Mężczyzna usłyszał już  zarzut kradzieży rowerów, do którego się przyznał. Policjanci do tej pory odzyskali jeden ze skradzionych rowerów o wartości  1000 złotych. O dalszym losie 18-latka zadecyduje sąd. Za popełnienie tego przestępstwa grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

W dalszym ciągu kryminalni będą pracować nad ustaleniem pozostałych sprawców oraz nad odzyskaniem całości utraconego mienia.

źródło: KPP Sępólno


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony