Reklama

Ostatnie wpisy

Złodziej butli gazowych w rękach sępoleńskich kryminalnych

Policjanci z wydziału kryminalnego sępoleńskiej komendy ustalili personalia mężczyzny podejrzanego o kradzieże butli gazowych. Złodziej włamywał się do stojaków z butlami w różnych miejscach zlokalizowanych na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, pomorskiego oraz wielkopolskiego. 39-latni sępolanin usłyszał łącznie 12 zarzuty. Teraz odpowie przed sądem.

Od drugiej połowy maja, sępoleńscy kryminalni prowadzili czynności zmierzające do ustalenia sprawcy włamań i kradzieży do stojaków z butlami. Seryjny złodziej grasował w kilku miejscowościach na terenie gminy Sępólno Krajeńskie. W wyniku jego przestępczej działalności mieszkańcy powiatu, utracili mienie o łącznej wartości około 3 500 złotych. Ustalenia prowadzone przez funkcjonariuszy doprowadziły ich do 39-letniego mieszkańca Sępólna Krajeńskiego. Jak się później okazało, amator butli gazowych działał także na terenie powiatu nakielskiego, chojnickiego oraz wągrowieckiego. Posiadane dowody oraz analiza zgromadzonych materiałów w tej sprawie pozwoliła na przedstawienie mu łącznie 12 zarzutów kradzieży z włamaniem, w tym 3 usiłowań popełnienia tych przestępstw.

Łącznie 39-latek skradł ponad 110 butli gazowych, a łączne straty wyniosły niespełna 30 tysięcy złotych.

Teraz o jego dalszym losie niebawem zadecyduje sąd. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Sępólno

Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

Polecane strony

%d bloggers like this: