Reklama

Ostatnie wpisy

Zderzenie opla z volkswagenem

W poniedziałek, 15 kwietnia na drodze krajowej nr 10 w Minikowie zderzyły się dwa samochody osobowe. Ruch prowadzony był wahadłowo.

Do zderzenia opla z volkswagenem doszło około godz. 11.00. Na miejsce przybyły straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja, która ustala okoliczności tej kolizji. Na czas prowadzonych działań występowały utrudnienia w ruchu.

Ustalenia Policji:

– Kierujący volkswagenem taigo, 70-letni mieszkaniec województwa zachodniopomorskiego w wyniku nieprawidłowo wykonanego manewru wyprzedzania doprowadził do zderzenia bocznego z pojazdem opel corsa, kierowanym przez 33-letniego mieszkańca województwa wielkopolskiego – poinformowała st. post. Wiesława Ambrozik, p.o. oficera prasowego KPP w Nakle. Kierowcy byli trzeźwi. Sprawcę kolizji ukarano mandatem karnym.

źródło: powiat24.pl

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony