Reklama

Ostatnie wpisy

Zderzenie dwóch samochodów ciężarowych pod Sępólnem Kraj.

W czwartek 6 kwietnia br, przed godziną 10 na Stanowisko Kierowania Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sępólnie Krajeńskim wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na krajowej 25 w kierunku Bydgoszczy (skrzyżowanie na Jastrzębiec).

fot. maps.google.pl

Na miejscu okazało się, że doszło samochód ciężarowy marki Mercedes najechał na tył naczepy samochodu ciężarowego marki Daf przewożącego stal. Mimo groźnie wyglądającego zdarzenia, nikomu nic się nie stało. Na czas akcji na drodze krajowej nr. 25 prowadzony był ruch wahadłowy.

SiS:

  • JRG Sępólno Krajeńskie (GBA Renault)
  • JRG Sępólno Krajeńskie (GBARt Mercedes)
  • Policja
  • Pogotowie Ratunkowe
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony