Reklama

Ostatnie wpisy

Ćwiczenia Kompanii Gaśniczej ‘KRAJNIAK’

Na terenie jednego z zakładów dużego ryzyka przeprowadzone zostały ćwiczenia z udziałem Kompanii Gaśniczej WOO ‘KRAJNIAK’.

Scenariusz ćwiczeń zakładał, że na terenie firmy Sailnex w miejscowości Szarlej w powiecie inowrocławskim doszło do pożaru cysterny, w której znajduje się gaz propan-butan.

W działania zaangażowano wydzielone siły i środki Ochotniczych Straży Pożarnych wchodzących w skład Kompanii Gaśniczej Wojewódzkiego Odwodu Operacyjnego ‘KRAJNIAK’ m.in. jednostki straży pożarnej z Więcborka, Kamienia Krajeńskiego, Sępólna i Sośna. Zadysponowano również samochód dowodzenia i łączności z Komendy Powiatowej PSP w Świeciu.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony