Reklama

Ostatnie wpisy

Zderzenie dwóch pojazdów. Cztery osoby zostały poszkodowane.

W środę 3 kwietnia br., krótko po godzinie 15 służby ratunkowe z terenu powiatu bydgoskiego otrzymały zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na trasie Sośno – Wierzchucin Królewski. 

Na miejsce zadysponowano zastępy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Mąkowarsku, Wierzchucinie Królewskim oraz Huty. Na miejscu okazało się, że w miejscowości Osiek (gmina Koronowo) doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych marki Volvo i Daweoo. Wskutek zderzenia poszkodowane zostały cztery osoby, które zostały przetransportowane do bydgoskich szpitali. Na czas akcji na drodze występowały utrudnienia.

fot. Pomoc Drogowa Mateusz Maciaszek

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony