Reklama

Ostatnie wpisy

Zderzenie dwóch osobówek. Jedno z aut wpadło do rowu

W sobotę, 21 października na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 10 z ulicą Mrotecką w Nakle zderzyły się dwa samochody osobowe.

Do zdarzenia doszło około godz. 19.00. W wyniku zderzenia jedno z aut znalazło się w przydrożnym rowie. Na miejscu w działaniach biorą udział straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Trwa ustalanie okoliczności zdarzenia.

Ustalenia policji:

– Z wstępnych ustaleń wynika, iż kierujący pojazdem marki Audi A6, 28-letni mieszkaniec gminy Kaczory nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłową jadącemu pojazdowi marki Audi A4, w wyniku czego doszło do zderzenia – poinformowała asp. Zofia Wrzeszcz, p.o. oficera prasowego KPP w Nakle. – Kierujący byli trzeźwi, nie wymagali hospitalizacji. Sprawca zdarzenia został ukarany mandatem. Zatrzymano dowody rejestracyjne pojazdów, ze względu na ich uszkodzenia – dodała.

źródło: powiat24.pl

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony