Reklama

Ostatnie wpisy

Zderzenie ciężarówki z osobówką. Poranny wypadek na 10

W poniedziałek, 11 grudnia w godzinach porannych na drodze krajowej nr 10 w pobliżu miejscowości Sadki samochód ciężarowy zderzył się z autem osobowym.

Do zdarzenia doszło około godz. 5.30. Na miejsce przybyły trzy zastępy straży pożarnej: dwa z JRG Nakło i jeden z OSP Sadki. Na miejscu czynności prowadzą policjanci, którzy ustalają okoliczności zdarzenia.

Wstępne ustalenia policji:

– Z wstępnych ustaleń wynika, iż kierujący pojazdem ciężarowym marki Volvo z naczepą niskopodwoziową 45-letni mieszkaniec Bydgoszczy na skutek niezawinionej usterki technicznej pojazdu zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w pojazd marki Citroen. Kierujący pojazdami byli trzeźwi, nie wymagali hospitalizacji. Nie stosowano środków prawnych – poinformowała asp. Zofia Wrzeszcz, p.o. oficera prasowego KPP w Nakle


fot. OSP Sadki
źródło: powat24.pl


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony